Поділитись:

Скупники органів намагалися вивезти українських дітей до Москви

Субота, 22 лютого 2020, 01:17

фото ілюстративне 

Чотирьох українських підлітків намагалися вивезти до Москви скупники людських органів, щоб вирізати на продаж частину печінки. Про це в інтерв'ю сайту "Сьогодні" розповів начальник профільного департаменту Нацполіції Артем Крищенко.

"Минулого року в Києво-Святошинський суд ми направили таку справу. Її суть: нам надійшла інформація, що чотирьох неповнолітніх з Київщини ділки намагалися відправити до Москви для видалення частини печінки. Ми взяли ці відомості в розробку, вони підтвердилися, потім вийшли на чотирьох фігурантів. Підлітками рухало бажання швидко розбагатіти. Один з них, до речі, був сином колишнього поліцейського", – говорить Артем Крищенко.

У поліції уточнили, що злочин припинили і дітей не дали вивезти з України.

"Ми встановили, що вербувальники, обіцяючи підліткам по кілька тисяч доларів, відвезли їх до приватної клініки тут, в Україні, там у них взяли аналізи. Після цього покупець печінки оплатив проїзд, але ми вчасно припинили цей злочин. Додам, що найближчим часом очікуються гучні затримання. Зараз в розробці інформація про продаж дітей і багато іншого", – додав Артем Крищенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 квітня 2020
09:33
06 квітня 2020
09:16
04 квітня 2020
03 квітня 2020