Поділитись:

Паніка, сутички, безпорядки: з якими заголовками вийшли західні медіа про Нові Санжари

П'ятниця, 21 лютого 2020, 14:00

ФОТО: Associated Press

Реакція мешканців Нових Санжар на приїзд співвітчизників з Китаю для обсервацію у місцевому медичному центрі шокувала не лише українців, а й світову спільноту.

Ми зібрали підбірку заголовків про події 20 лютого.

Агенція «Ройтерс»

Сутичками, насмішками та палаючими шинами зустріли евакуйованих від коронавірусу в Україні

«Один протестувальник запропонував, щоб їх утримували у Чорнобилі, місці найбільшої атомної катастрофи у 1986 році. Інший запропонував взяти їх до парламенту, або щоб Зеленський приютив їх у себе вдома, якщо він справді вірить, що небезпеки немає.

«Це те, що я кажу йому, кажу президенту: «Візьміть 10 людей, тоді я візьму двох», - сказав Юрій, який відмовився називати своє прізвище.

Слабка система охорони здоров’я, корупція та недовіра до влади є розповсюдженими в Україні, яка нещодавно також боролася з епідемією корі на фоні небажання деяких людей вакцинувати себе та своїх дітей.

Los Angeles Times

Протестувальники кидали каміння у евакуйованих з Китаю

«Евакуйовані в масках, виснажені довгою дорогою, виглядали через вікна автобусу, повільно їдучи з ескортом поліції. Каміння розбило на дзуськи вікно в одному з автобусів, але евакуйовані залишилися неушкодженими»

«Демонстранти, деякі з яких виявилися напідпитку, будували барикади, підпалювали шини та зіштовхувалися з поліцією, які намагалися розчистити дорогу. Один протестувальник намагався протаранити поліцейський кордон на авто»

BBC

Коронавірус: українські протестувальники атакували автобуси, які везли евакуйованих з Китаю

«Шість автобусів відвозило їх до лікарні у Нових Санжарах, де людей зустріли демонстранти з вогнем та камінням»

Forbes

Паніка в Україні через евакуйованих, які прибули з Китаю

«Десять поліцейських офіцерів і один цивільний були поранені в результати сутичок, а також дві кримінальні справи відкрито через насильницьку атаку»

«У іншому західному українському місті Тернопільщини люди будували барикади з бетонних блоків та молилися проти вірусу та евакуйованих. «Ми молимося Богу, аби він допоміг нам уберегтися від цього», - каже місцевий житель»

Deutsche Welle

«Безпорядки сколихнули в Україні, коли евакуйовані прибули на карантин»

Протестувальники кричали «сором вас» на сотню поліцейських у шоломах, яких розмістили тут для підтримки порядку.

«Невже немає іншого місця в Україні, яке може приютити 50 людей, які розміщені далі від сіл, або території, де немає загрози для місцевого населення?» цитує місцевого мешканця Юрія «Ройтерс».

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 квітня 2020
31 березня 2020
30 березня 2020
20:44
28 березня 2020
27 березня 2020
26 березня 2020
25 березня 2020
24 березня 2020