Поділитись:

Які проєкти на Волині втілять за гроші Держфонду регіонального розвитку: перелік

П'ятниця, 21 лютого 2020, 11:03

фото ілюстративне 

У Міністерстві розвитку громад та територій України погодили перелік інвестиційних проєктів Волині, що фінансуватимуться за кошти Державного фонду регіонального розвитку в 2020-му році.

Це стало відомо за результатами засідання Комісії для оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що відбулась у Мінрегіоні 20 лютого 2020-го року, – повідомляє відділ інформаційної політики ОДА. 

Нагадаємо: цього року до переліку інвестиційних проєктів, що реалізовуватимуть у Волинській області за кошти Державного фонду регіонального розвитку, зараховані 13 перехідних об’єктів з попередніх років та один новий – добудова лікувального санаторію «Лісова пісня». На ці роботи у поточному році для Волинської області в Уряді передбачили – 235 млн 669 тис. гривень.

Відтак, у 2020 році за кошти ДФРР реалізовуватимуться такі проєкти:

Реконструкція Гірківської ЗОШ І-ІІІ ступенів з добудовою класних кімнат, їдальні і спортзалу в с. Гірки Любешівського району;

Реконструкція навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільного навчального закладу с. Вербка Дубівської сільської ради» з добудовою спортивного залу, їдальні та новим будівництвом котельні в с. Вербка Ковельського району;

 • Капітальний ремонт з термореновацією будівель корпусів комунального підприємства «Волинський обласний медичний центр онкології» у м.Луцьку.
 • Реконструкція (термомодернізація) навчально-виховного комплексу «Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 гімназія ім. А.П. Бринського» Маневицького району.
 • Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Піща, Шацького району.
 • Реконструкція навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Жиричі, Ратнівського району.
 • Капітальний ремонт фасаду будівлі опорного навчального закладу «Люблинецька загальноосвітня школа I-III ступенів Люблинецької селищної ради Волинської області» в смт Люблинець Ковельського району.
 • Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с Башлики Ківерцівського району.
 • Нове будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с.Стобихівка Камінь-Каширського району.
 • Нове будівництво учбових приміщень в комунальному опорному закладі «Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» в смт Луків Турійського району.
 • Нове будівництво школи на 600 місць в смт.Головно Любомльського району.
 • Будівництво дошкільного навчального закладу в с. Дачне Ківерцівського району.
 • Нове будівництво дитячого садка на 105 місць в селі Крупа Луцького району.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 квітня 2020
03 квітня 2020
12:07
09:40