Поділитись:

У січні волиняни спрямували на армію понад 23 мільйони гривень

П'ятниця, 21 лютого 2020, 17:44

У січні 2020 року з легальних доходів волинян до держбюджету спрямували 23,1 мільйона гривень військового збору.

Це на 8 відсотків більше проти січня 2019 року, – інформує управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Волинській області.

Завдяки відповідальній позиції працедавців, які гідно оплачують працю найманих працівників і своєчасно перераховують податки, держбюджет стабільно отримує кошти для підтримки національного війська, – констатують в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Лише той, хто працює офіційно, щомісяця робить індивідуальний внесок на обороноздатність національної армії. Військовий збір та податок на доходи фізичних осіб із нарахованої зарплати до держбюджету перераховує працедавець. Тож кожен працівник має право поцікавитися у свого роботодавця про сплачені з зарплати податки, більш того – вимагати легалізації робочого місця. Така небайдужа позиція сприятиме подальшій детінізації ринку праці і наповненню бюджету», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Олег Гирикович.

Посадовець підкреслив, що саме завдяки представникам соціально відповідального бізнесу та активній позиції громадян держава отримує кошти для фінансування соціальних питань.

Водночас в Головному управлінні ДПС у Волинській області нагадують громадянам, які в минулому році отримали доходи, з яких не сплачено податки, про їх обов’язок подати річну податкову декларацію.

Декларування доходів та сплата податків і зборів з отриманих доходів – обов’язок кожного громадянина, від якого залежить економічний розвиток нашої держави, –наголошують в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 квітня 2020
03 квітня 2020
31 березня 2020
30 березня 2020
27 березня 2020
25 березня 2020
18 березня 2020
16 березня 2020
06 березня 2020