Поділитись:

Повернення українців із Китаю: митрополит Михаїл звернувся до волинян

П'ятниця, 21 лютого 2020, 08:21

З огляду на події, що вирують навколо українців, які повернулися з Уханя, митрополит Луцький і Волинський Михаїл закликав волинян поводити себе достойно і гідно.

Про це повідомляє пресслужба Волинської єпархії ПЦУ. 

Архієрей нагадує слова зі Священного Писання: «Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх» (Ів.12:13), а також «Бо хто хоче душу свою зберегти, той погубить її, а хто ради Мене згубить душу свою, той її збереже» (Лк. 9:24). Михаїл звертається до парафія з проханням бути істинними християнами, готовими до прояву любові до ближнього, милосердя, співчуття та допомоги.

«Ми повинні бути готові прийняти своїх земляків на своїй батьківщині, звичайно, дотримуючись усіх норм гігієни та медичних рекомендацій», – наголосив він. 

«У сучасному світі існує багато пошесті й окрім коронавірусу. Зокрема, ми забули про зміну клімату, засмічення водойм, споживання некорисної їжі та інші вірусну інфекції, зокрема, й грип, епідемії якого щороку забирають життя українців. Тож владика закликає втихомирити загальний людський «психоз», що навійний ззовні та пропагується засобами масової інформації та «всю надію варто покладати на Бога», – зазначив архіпастир.

Відтак митрополит закликає волинян не брати участь в акціях проти людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 квітня 2020