Поділитись:

У Ковелі представили нового керівника місцевої прокуратури (фото)

Четвер, 20 лютого 2020, 17:35

Прокурор Волинської області Тарас Безрукий представив колективу Ковельської місцевої прокуратури нового керівника – Юрія Новосада, який від 19 лютого 2020 року обійняв цю посаду згідно із наказом Генерального прокурора Руслана Рябошапки.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури області.

"Ковель – географічне серце області, через яке проходять усі транспортні артерії, а тому проблем на території, охопленій місцевою прокуратурою, немало, – наголосив прокурор Волині. – Це і злочини на кордоні – контрабанда, порушення митних правил, несплата митних платежів, незаконний обіг підакцизних товарів, ті ж незаконні АЗС".

Тарас Безрукий також взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів у Ковелі, на якій обговорили стан протидії злочинності.

"Правоохоронці на місцях знають усе, що відбувається на їхній території, –  зауважив прокурор області. – І якщо вони, знаючи про порушення закону, не припиняють їх – виникає запитання, а чи не покривають вони злочинців? Якщо видимого суспільству результату вашої роботи не буде – це запитання постане. Я хочу, щоб усі зрозуміли – кожен на своєму місці має працювати відповідально, аби забезпечувати правопорядок в регіоні."

Довідково:

Юрій Новосад народився  05 вересня 1981 року у селі Звірів Ківерцівського району Волинської області.

Вищу освіту здобув у Волинському державному університеті імені Лесі Українки. Доктор юридичних наук.

В органах прокуратури – з 2005 року.

Працював на різних посадах в органах прокуратури Волинської та Рівненської областей.

До призначення на посаду керівника Ковельської місцевої прокуратури очолював відділ нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Волинської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів