Поділитись:

За січень алкоголь і тютюн принесли Луцьку понад п’ять мільйонів

Четвер, 20 лютого 2020, 10:53

Завдяки легальному продажу алкоголю і тютюну у січні 2020 року бюджети громад Волині отримали 11,3 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Найбільшу суму надходжень роздрібного акцизу залучено до міського бюджету Луцька – 5,3 мільйона гривень, – інформує ДПС у Волинській області. 

Оскільки за підсумками першого місяця нового фінансового року в області фіксують плюс 4,6 відсотка сплаченого роздрібного акцизу у січні проти аналогічного періоду торік, в Головному управлінні ДПС у Волинській області мають підстави для висновків про підвищення податкової дисципліни представників підприємництва, котрі реалізують підакцизний товар.

Водночас у податковій службі краю наголошують: за умови, що кожен споживач алкогольних напоїв чи тютюнових виробів стане громадським контролером ситуації на ринку підакцизу, реалізації сурогатного алкоголю стане неможливою.

Зокрема, в інтересах кожного споживача поцікавитися у продавця алкоголю і тютюну про наявність ліцензії, марки акцизного податку встановленого зразка на товарі та відображеною у фіскальному чеку сумою роздрібного акцизу. Увага до цих трьох моментів – гарантія придбання якісної продукції та відрахувань до бюджету громади, на території якої здійснюється продаж підакцизних товарів, – звертають увагу в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

У ДПС нагадують, що про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, можна повідомити за номерами телефонів у м. Луцьк (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області) або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС у Волинській області). Своє повідомлення ви можете також надіслати поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:35
09 квітня 2020