Поділитись:

На Волині повернули громаді земельну ділянку за 2 мільйона

Середа, 19 лютого 2020, 16:00

Рожищенський районний суд Волинської області задоволив позов Маневицької місцевої прокуратури в інтересах держави до Пожарківської сільської ради Рожищенського району та громадянина, визнав незаконним і скасував рішення органу місцевого самоврядування про надання чоловікові у власність земельної ділянки та зобов’язав його повернути громаді ділянку вартістю 2 млн грн.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Волинської області.

Прокурори з’ясували, що рішення сільської ради про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки площею 1,76 га в селі Оленівка Рожищенського району у власність громадянину прийнято у листопаді 2017 року за участі його доньки – секретаря сільської ради, яка не повідомила про наявність у неї конфлікту інтересів та голосувала «за».

За неповідомлення про наявність та прийняття рішення в умовах реального конфлікту інтересів її у вересні 2018 року притягнуто до адміністративної відповідальності.

Тепер же прокурори в суді домоглися скасування незаконного рішення сільради та повернення земельної ділянки у власність громади села.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 березня 2020