Поділитись:

На Волині роботодавцям розсилають пам’ятки, аби ті цінували своїх працівників

Середа, 19 лютого 2020, 17:43

Волинські податківці індивідуально інформують кожного працедавця про обов’язок цінувати найманих працівників.

Волинські роботодавці, які допускають випадки неповної оплати праці своїх найманих працівників, на офіційні електронні адреси отримують «Пам’ятку відповідального працедавця».

Новий вид друкованої продукції для платників податків, окрім електронної розсилки засобами телекомунікаційного зв’язку, розміщено на субсайті територіальних органів ДПС у Волинській області та на сторінці Головного управління ДПС у Волинській області в мережі «Facebook».

Отож, кожен представник бізнесу може ознайомитися з рекомендаціями податкової служби щодо недопущення порушень податкового законодавства при оплаті праці.

Зокрема, щоб не потрапляти в поле зору ревізорів, податківці пропонують працедавцям дієвий алгоритм повної легалізації своїх найманих працівників. За умови виконання рекомендацій, фахівці податкової служби не матимуть підстав інформувати органи Держпраці про можливі порушення та аргументів для проведення перевірок підприємств з питань, пов’язаних з оплатою праці, – наголошують в Головному правлінні ДПС у Волинській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 липня 2020
04 липня 2020
03 липня 2020
12:57
09:30
02 липня 2020