Поділитись:

Спадок, продаж, оренда: чим багаті волиняни

Середа, 19 лютого 2020, 16:55

До державних податкових інспекцій Волині вже подано 642 декларації від громадян про отримані у 2019 році доходи.

Волиняни відзвітувалися про 65 мільйонів гривень доходів за минулий рік, – інформує управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Волинській області.

Завдяки відповідальній позиції волинян, котрі вже задекларували доходи, до бюджету надійде 2,3 мільйона гривень ПДФО та 0,4 мільйона гривень військового збору.

Незмінно найчастіше волиняни декларують доходи від успадкованого майно, продажу рухомого майна, дохід від надання майна в оренду, а також подають річну податкову декларацію про доходи з тим, щоб скористатися правом на податкову знижку.

«Виконати конституційний обов’язок і подати річну податкову декларацію можна особисто, або уповноваженою особою, а також поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення не пізніше, ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання декларації. Тобто найбільш зручний спосіб подання декларації кожен обирає особисто. Ми декларантам також пропонуємо цього року більш активно користуватися сучасним і зручним Електронним кабінетом», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Олег Гирикович.

Посадовець підкреслив, що електронний сервіс в «Електронному кабінеті» дозволяє сформувати декларацію з частково заповненими даними на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого і рухомого майна.

Отож, якщо ви прагнете скоротити час і витрати на подання звітності, мінімізувати помилки при заповненні декларації, Електронний кабінет – найкращий помічник, – радять в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Довідково:

з графіком роботи Центрів обслуговування платників можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДПС у Волинській області за адресою vl.tax.gov.ua. До послуг кожного декларанта – тематичний банер «Деклараційна кампанія 2020», у якому містяться інформаційно-роз’яснювальні матеріали щодо особливостей подання декларації про доходи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 квітня 2020
12:07