Поділитись:

Чоловік піде під суд за те, що пропонував волинським поліцейським 200 гривень

Понеділок, 17 лютого 2020, 15:41

Любомльський відділ Ковельської місцевої прокуратури надіслав до суду із угодою про визнання винуватості матеріали кримінального провадження про пропозицію та надання 28-річним жителем Черкаської області хабаря поліцейським. 

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волині. 

Удень 31 січня 2020 року поблизу стаціонарного поста "Вишнів" поліцейські роти з обслуговування міста Ковель управління патрульної поліції у Волинській області зупинили за порушення Правил дорожнього руху авто, за кермом якого перебував цей громадянин. Правоохоронці запросили його у приміщення поста, аби розглянути справу про вчинення ним адміністративного правопорушення, а там водій намагався за 200 грн залагодити з поліцейськими питання про не притягнення його до відповідальності.

Проте правоохоронці припинили такі його дії та повідомили про злочин в установленому порядку. Згодом водій визнав свою винуватість у пропозиції та наданні неправомірної вигоди службовим особам (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 369 КК України).

З ним укладено угоду про визнання винуватості, у якій узгоджено призначення громадянину покарання у виді штрафу в розмірі 750 (12 750 грн) неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Далі – слово за судом.

Прокуратура області вкотре попереджує: згідно із чинним законодавством, кримінальна відповідальність за надання неправомірної вигоди настає незалежно від її суми. Кожен, хто намагається у такий спосіб залагодити якісь питання із посадовцями, чинить кримінальне правопорушення і відповідатиме перед законом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів