Поділитись:

Чому митрополит Володимир-Волинський і Ковельський відмовився в участі в Об'єднавчому соборі

Понеділок, 17 лютого 2020, 11:30

На Об'єднавчому собоорі українських правослаавних церков, який відбувся 15 грудня 2018 року в соборі Святої Софії у Києві, очікували десятьох високопоставлених ієрархів УПЦ (МП), які нібито були готові підтримати ПЦУ. У цьому списку зазначється і митрополит Володимир-Волинський і Ковельський високопреосвященний Володимир. Проте ієрархів  прибуло лише двоє.

Про це на своїй сторінці у фейсбук написала журналістка Соня Кошкіна.

 «Пам'ятаєте, рік з невеликим тому я писала: на Помісному об'єднавчому Соборі ПЦУ очікували десятьох високопоставлених ієрархів МП. Десятьох. Які вже тоді готові були підтримати ПЦУ. Для них були заготовлені навіть таблички з регаліями, виділені окремі місця в залі. Прибули лише двоє –  Олександр Драбинко і Симеон Вінницький. Решта ....у кожного були свої причини. Але рукописи не горять. Більше року я «полювала» за цим списком. І ось він, нарешті! У світській пресі – вперше», – йдеться у повідомленні.

У коментарі «Конкуренту» митрополит Володимир зазначив, що дійсно мав пропозиції взяти участь у Соборі, проте відмовився.

«Я – є церква канонічна, у якій родився. Пропозиції були від держави і різних служб, проте моє категоричне «ні» і все. Я відмовився», – зауважив митрополит.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів