Поділитись:

В Україні запустили додаток, який платитиме обережним водіям

Субота, 15 лютого 2020, 11:05

Український стартап "Штрафи UA" за участю Міністерства інфраструктури представив мобільний додаток, який оцінює стиль водіння та за високий рейтинг нараховує кешбек від суми страхування. 

Про це інформує Еспресо. 

За відповідальну поведінку водій отримує нагороду до 18 % кешбека від суми страхування.  Лише за місяць ним почали користуватися більше ніж 10 500 осіб. 

Перший рейтинг керування користувач побачить після виконання 10 поїздок. Разом з рейтингом водію запропонують суму кешбеку. 

"Додаток "Штрафи UA" працює з 2016 року. За цей період ми побачили, що сплата штрафу не зменшує кількість аварій. Хоча саме для цього вона призначена... Матеріальна винагорода працює краще, ніж штрафи. Так народилася ідея розробити додаток, який це дозволяє формувати легко та зручно", – пояснив засновник платформи Денис Дмитров.

Стартап розробив також віджет для міст, який дозволяє водіям, які їдуть у інше місто, бути більш уважними в тій чи іншій місцевості. 

"Таким чином разом, сподіваюся, зможемо зменшити кількість аварій до мінімуму" – наголосив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Зараз додаток працює для IOS платформи, також планують запуск для Android. 

Найближчим часом у додатку планується розширення можливостей винагороди за відповідальне водіння.  Вже є готовність приєднатися до кешбеку від української мережі заправок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  

Надрукувати
мітки:
коментарів
09 квітня 2020
08 квітня 2020
09:35
07 квітня 2020