Поділитись:

У січні на волинських працедавців здійснили 68 рейдів

П'ятниця, 14 лютого 2020, 17:42

фото ілюстративне 

Січневий результат – 68 рейдів місцями здійснення підприємницької діяльності на Волині, а відтак – легалізація праці 105 неоформлених належним чином найманих осіб.

Про це інформує управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Волинській області.

Окрім того, волинські податківці у складі робочих груп з питань детінізації праці переконали 34 підприємця здійснити офіційну держреєстрацію діяльності і сплачувати податки. Ще 22 наймані особи отримали офіційне робоче місце під час контрольно-перевірочних заходів фахівців ДПС в області.

Лише завдяки цим заходам щомісячно до бюджету надходитиме понад 100 тисяч гривень ПДФО і майже 10 тисяч гривень військового збору. Важливо, що легалізовані працівники матимуть соціальні гарантії від держави, оскільки їх працедавці перераховуватимуть єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: неухильне дотриманні вимог закону у сфері оплати праці – це не лише гарантія соціального захисту працюючих громадян, а й відсутність штрафних санкцій у роботодавців за виявлені порушення.

Довідково:

лише у січні під час перевірок волинські податківці нарахували працедавцям понад 4,8 мільйона гривень податків разом зі штрафними санкціями за допущені порушення податкового законодавствапри виплаті зарплати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів