Поділитись:

У Луцьку хочуть збудувати ще один легкоатлетичний стадіон

П'ятниця, 14 лютого 2020, 06:51

фото ілюстративне

На території Луцького національного технічного університету хочуть обладнати стадіон відкритого типу, де будуть проходити змагання з легкоатлетичних дисциплін. У Луцьку стадіон «Авангард» неодноразово приймав легкоатлетичні змагання міжнародного рівня.

Про це йшлося 12 лютого під час засідання 28-ї сесії Волинської обласної ради, пише ІА «Волинські Новини».

Як наголосила депутатка Надія Хвищун, належний розвиток фізичної культури та спорту є одним із пріоритетів у країні.

«Радує те, що Волинська обласна рада активно підтримує різноманітні спортивні ініціативи й покращує спортивну інфраструктуру області», – сказала вона та додала, що в двох університетах на території області здійснюється активна підготовка студентів за спеціальністю «Фізична культура».

«Зазначу, що лише троє студентів першого курсу ЛНТУ виступають на змаганнях міжнародного рівня, є членами юнацької збірної з легкої атлетики й буквально сьогодні поїхали до Туреччини на тренування», – розповіла депутатка.

За її словами, з метою розвитку легкої атлетики в Луцьку та на Волині загалом у ЛНТУ спільно з Федерацією легкої атлетики здійснюється будівництво сертифікованого сектору на стадіоні з легкоатлетичних змагань. Вже закуплені сектори для метання молота, спису та штовхання ядра. Загалом у будівництво інвестовано понад 1 мільйон гривень.

Цей стадіон буде сертифікований для проведення різноманітних змагань міжнародного рівня.

Одним з елементів легкоатлетичного сектору мають бути спеціальні бігові доріжки, вартість яких становить 3 мільйони гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
13:05
04 квітня 2020
03 квітня 2020