Поділитись:

У Луцьку на Метельницького два будинки залишилися без води й тепла

Четвер, 13 лютого 2020, 10:45

У Луцьку тривають ремонтні роботи із заміни аварійних трубопроводів на тепловій мережі поблизу житлового будинку на вул. Дубнівській, 12, через які виникають проблеми з надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води для будинків на вул. Метельницького, 2 і 2-а.

Станом на 12 лютого завершено земляні роботи, що дасть можливість здійснити оперативну заміну ділянки теплової мережі, протяжністю трубопроводів 250 м від теплової камери до вводу в житловий будинок, – інформують у ДКП «Луцьктепло». 

Паралельно з ДКП «Луцьктепло» роботи з ліквідації витоку (через який підтоплюються лотки теплової мережі) на мережі холодного водопостачання здійснює КП «Луцькводоканал».

13 лютого працівники підприємства здійснюють роботи із заміни трубопроводів гарячого водопостачання (2 з 4 труб теплової мережі). На період виконання робіт тимчасово буде відсутня послуга з постачання гарячої води за вищезгаданими адресами.

До 18 лютого, відповідно до плану, буде завершено монтажні роботи із заміни ділянки теплової мережі вцілому, після чого проведуть роботи з влаштування гідро- та тепло-ізолювання трубопроводів централізованого опалення та гарячого водопостачання, перекриють лотки теплової мережі та відновлять благоустрій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 квітня 2020
17:05
13:14
01 квітня 2020