В Україні запрацювала гаряча лінія з попередження домашнього насильства

Гарячу лінію з попередження домашнього насильства за номером 1547 відкрили в Україні у тестовому режимі.
За словами міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета, проект є досить важливим в Україні.
Протягом останнього року кожна шоста жінка в Україні ставала жертвою однієї з форм насильства, а приблизно 1-3 млн дітей ставали свідками або жертвами домашнього насильства.
– Мені подобається, що ми запустили цей проект за новим принципом — на спільній платформі. Завдяки цьому ми запустили лінію досить швидко та заощадили близько 25 млн грн бюджетних коштів, які спочатку планували витратити на створення окремого кол-центру, – розповів Дубілет.
Він додав, що проєкт знаходиться на перетині кількох міністерств, що робить його найскладнішим та найефективнішим.
До слова, заступник міністра юстиції Олександр Банчук заявив, що в Україні з’явиться фонд відшкодування потерпілим від насильницьких злочинів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.