Поділитись:

Забрали сітки і звільнили рибу: на Волині рибпатруль завадив браконьєрам (фото)

Вівторок, 11 лютого 2020, 11:24

У період з 3 по 10 січня 2020 року державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля зафіксували 21 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Про це повідомляє пресслужба Волинського рибоохоронного патруля.

Так, склали 11 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та п’ять – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубі порушення). Оформили п’ять актів виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно з якими вилучили 32 од. заборонених знарядь лову.

«У порушників вилучено вісім од. заборонених знарядь лову. Накладено штрафів на суму 561 грн», – повідомив начальник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

5 лютого державні інспектори рибоохорони провели рейд на озеро Біле Любешівського району, де вилучили 12 од. безгосподарських сіток загальною довжиною 750 метрів. У сітках знаходилися риба: 5 лящів та 1 окунь. Рибу повернули у природне середовище. 

9 лютого рибпатруль зафіксував порушення правил рибальства на зимувальних ямах. Так, на р. Луга, поблизу села Щенятин Іваничівського району, викрили трьох порушників, які ловили рибу на зимувальних ямах. На них оформили протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП. Також з рибалками провели масово-роз’яснювальну роботу щодо заборони рибалити на зимувальних ямах та ознайомили з Правилами любительського та спортивного рибальства.

В Управлінні Держрибагентства у Волинській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 360-78-40. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Довідково:

Порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення правил рибальства, згідно з КУпАП, становить від 340 до 680 грн. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду, передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ. Штраф від 1700 до 3400 грн або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів