Поділитись:

Шприци, амфетамін та постріли: у Луцьку патрульні затримали громадян (фото)

Неділя, 09 лютого 2020, 21:58

Волинські патрульні виявлявили громадян, які мали при собі наркотики. 

Про це повідомляє патрульна поліція Волинської області. 

Учора, близько 15-ї години на вулиці Володимирській у місті Луцьку при огляді прилеглої території патрульні виявили двох підозрілих осіб. Під час проведення поверхневої перевірки виявили речовини ймовірно наркотичного походження.

У 28-річної жінки виявили шприц із речовиною червоного кольору. У 32-х річного чоловіка велику кількість використаних шприців та чотири поліетиленові пакети у яких знаходилась речовини білого кольору.8 лютого, пізній вечір, екіпаж отримує повідомлення, в якому вказувалось, що група осіб вживають наркотичні речовини на вулиці Конякіна у Луцьку.

Патрульні оперативно прибули на місце події та виявили згорток з невідомою речовиною зеленого кольору рослинного походження.9 лютого, близько 4-ї години ранку, на вулиці Гордіюк у Луцьку охоронці правопорядку опрацьовують повідомлення про порушення тиші, а саме: заявник повідомляє, що почув звуки ймовірно схожі на постріли.

На місці події у 29-ти річного громадянина виявляють поліетиленовий пакет з речовиною зеленого кольору, міні ваги, шприц та близько 10 ампул димедролу.

Працюючи далі по орієнтуванню затримують 40-ка річного чоловіка у якого при поверхневій перевірці виявляють предмет схожий на пістолет.


Інший випадок трапився сьогодні, патрульні здійснюють патрулювання на вулиці Червого Хреста, виявляють 3-ох підозрілих осіб, прийнято застосувати превентивний поліцейський захід – у 28-ми річного чоловіка виявляють згорток з порошкоподібною речовино, особа повідомила, що це амфетамін.

В усіх випадках для вилучення, ймовірно, речей або предметів, наркотичних речовин обіг яких заборонено законом патрульні на місце події викликали слідчих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
08 квітня 2020