Поділитись:

Чутки про діючий гральний заклад у Луцьку – неправдиві, – поліція

П'ятниця, 07 лютого 2020, 23:09

Фото ілюстративне –

У мережі Інтернет поширюється інформація про те, що у Луцьку по вулиці Лесі Українки начебто продовжує незаконно діяти гральний заклад. Ця інформація неправдива та не відповідає дійсності, інформує пресслужба поліції Волині.

З метою перевірки цього повідомлення на місце виїхала слідчо-оперативна група Луцького відділу поліції. Інформація щодо надання послуг з грального бізнесу не підтвердилася. На сьогоднішній день робота усіх гральних закладів у Луцьку припинена.

Нагадаємо, що  20 грудня, співробітники Головного управління Національної поліції у Волинській області спільно із підпорядкованими підрозділами та за участю працівників обласного Управління стратегічних розслідувань припинили діяльність 187 гральних закладів, зокрема, лотерей, які згідно з відповідним розпорядженням Кабінету Міністрів від 20 грудня втратили можливість працювати в законному полі. Незаконну діяльність таких закладів припинили діяльність, зокрема, в Луцьку, Ковелі, Нововолинську, Ківерцях, Іваничах, Маневичах та Горохові.

На Волині діють постійні мобільні групи зі складу слідчих підрозділів поліції та обласного управління стратегічних розслідувань, які здійснюють постійний моніторинг та реагування на факти, пов’язанні з незаконним  гральним бізнесом.

Поліція Волині звертається до громадян, котрі виявлять факти відновлення роботи гральних закладів, невідкладно повідомляти про це поліцію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 квітня 2020
17:05
13:14
01 квітня 2020
13:30