Поділитись:

Луцьким школярам продовжили карантин

Четвер, 06 лютого 2020, 22:12

У всіх закладах загальної середньої та позашкільної освіти Луцької міської територіальної громади призупинили освітній процес з 10 по 12 лютого.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні виконувача повноважень Луцького міського голови Григорія Пустовіта, що сьогодні, 6 лютого, надійшло на адреси луцьких шкіл, пишуть Волинські Новини.

Карантин продовжили згідно із розпорядженням, враховуючи результату моніторингу захворюваності дітей на ГРВІ та грип, з метою недопущення масових захворювань, відповідно до державних санітарних правил і норм влаштування, утримання закладів загальної середньої освіти та організації освітнього процесу, погоджених Міністерством освіти та науки України та затверджених постановою державного санітарного лікаря України, наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних захворювань»

Також, згідно із розпорядженням, карантин продовжили з 10 до 12 лютого. Також у цей період заборонене проведення дитячих культурно-масових та спортивних заходів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 травня 2020
20:00
10:35
29 травня 2020
16:58