Поділитись:

Волинянину, який помер десять років тому, донині приходять платіжки за газ

Четвер, 06 лютого 2020, 19:33

Волинянин Володимир Мись, який помер десять років тому, весь цей час, виявляється, справно користується природним газом.

Останній рахунок чоловікові надіслали минулого місяця. Тепер із покійника вимагають майже 150 гривень за нібито надані цьогоріч в січні послуги з доставки газу, – пише газета "Полісся". 

Логічно припустити, що блакитне паливо мали б доправити до будинку у село Раків Ліс, де мешкав Володимир. Нехай селянина уже немає на цьому світі, та помешкання (що не рідкість) може й далі бути оформленим на нього. Може бути, що там проживатимуть інші люди, скажімо рідні. Вони і “спалюють” доставлені кубометри. Особовий рахунок же значиться за покійним власником. Таке пояснення звучало б доволі правдоподібно. Коли б не один маленький факт, що має в цій історії вирішальне значення.

2011-го оселю Володимира Мися дотла знищила пожежа, яка й відібрала життя господаря. Згодом по смерті чоловіка обгорілі залишки будівлі розібрали. Відтоді на місці цього дому – пустка. За десятиліття тут навіть встигли повиростати дерева і чагарники. 

У “Волиньгазі” порахували, що загиблий минулоріч спромігся використати понад 1 600 кубічних метрів. При тому фактично лежачи у домовині. 

Не розуміє, як таке можливе, близький родич Володимира – Сергій Хаймик.

"Кілька років тому ми зверталися до місцевих газовиків (Камінь-Каширської дільниці АТ “Волиньгаз”), пояснювали ситуацію. Рахунки перестали приносити. Тут знову в січні отримали новий. Брату нарахували місячну плату за доставку газу більш ніж 150 гривень, якого той просто не міг використати, бо десять років як мертвий. Якщо не вірять, можу завести на кладовище, показати могилу… І що вони там доставляють, а головне – куди? Опісля пожежі рештки будинку ми розібрали, всі комунікації відімкнули, працівники райгазу зняли “гердееску”, на газовій трубі встановили заглушку, пломбу. Сьогодні там нічого немає, дерева ростуть", – розповів він. 

Журналісти намагалися отримати коментар “Волиньгазу”, проте їм це не вдалося. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів