Поділитись:

У Любомльському районі вночі зрізали 11 сосен і ними перекрили дорогу (фото)

Середа, 05 лютого 2020, 15:45

За одну добу група осіб здійснила два факти самовільної порубки із кримінальними наслідками.

Обидва встановлені працівниками державної лісової охорони та групи оперативного реагування ДП «Любомльське ЛГ», – повідомляє Волинське обласне управління лісового та мисливського господарство. 

У Головнянському лісництві, що в зоні діяльності підприємства, під час чергового рейду працівниками групи оперативного реагування було виявлено самовільну порубку 5 дерев породи сосна та неподалік – групу осіб, яка намагалася вивезти крадену деревину. Розуміючи, що втекти з награбованим не вдасться, лісопорушники залишили навантажену підводу, переобладнану під фаркоп автомобіля, та покинули місце події до прибуття державної лісової охорони та поліції.

За цим фактом сума завданих збитків становить 22 тис. грн, за що вже передбачена кримінальна відповідальність.

Лісовій охороні вдалося сфотографувати номерні знаки автомобіля та впізнати одного з учасників злочинної групи. Це – мешканець с. Стара Гута, котрий же неодноразово потрапляв через подібні порушення у поле зору лісової охорони та поліції.

Поки лісова охорона спільно з правоохоронцями проводили слідчі дії, у сусідньому кварталі лісопорушники вночі зрізали ще 11 сосен. Причому здійснювали це варварським способом, перекривши місцеву дорогу, що сполучає села Стара Гута та Кукуріки Старовижівського р-ну.  Нашкодити насправді вдалося. Проте не лише лісовій охороні, а всім місцевим жителям, які вранці допомагали прибрати деревину з дороги, якою щодня їздять.  

У цьому випадку збитки становлять понад 75 тис. грн. Це вже друга кримінальна справа за одну добу.  За обома фактами тривають слідчі дії.

Прилеглу території цілодобово патрулюють працівники державної лісової охорони та групи оперативного реагування ДП «Любомльське ЛГ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 червня 2020
02 червня 2020
30 травня 2020
29 травня 2020
28 травня 2020
20:00
27 травня 2020
26 травня 2020
21 травня 2020
20 травня 2020