Поділитись:

Демонтували перші незаконні МАФи біля Центрального ринку (фото)

Понеділок, 03 лютого 2020, 21:05

Сьогодні, 3 лютого,  демонтували перші два незаконно розміщені МАФи біля Центрального ринку.

Про це повідомляє департамент муніципальної варти Луцькради у Facebook.


Власники тимчасових споруд, які розміщуються без дозвільних документів на вулиці Глушець біля ринку «Центральний» власними силами демонтовують свої об’єкти.

"Підприємцями після отримання відповідних приписів від інспекторів департаменту муніципальної варти, добровільно їх демонтували.
Великою проблемою було те, що ФОПи які перекрили безпідставно вул. Замкову та Глушець, не давали змоги під'їхати техніці тривалий час, а люди змушені були за це заплатити чималі кошти ( за простій техніки)", – йдеться у дописі.

У понеділок, 3 лютого, частину Старого ринку у Луцьку мали демонтувати. Проте цьому завадили підприємці, які чергували на території всю ніч.  Уздовж торгових точок люди поставили автомобілі. Кажуть, з рішенням Луцькради не згідні і захищатимуть своє майно. 

Нагадаємо: комунальному підприємству “Луцькі ринки” припинили право користування земельною ділянкою, на якій розміщено Центральний ринок. Територію ринку планують звільнити від металевих конструкцій до 3-го лютого, щоб потім провести реконструкцію площі перед замком Любарта. Якщо ж підприємці самостійно цього не зроблять, за демонтаж візьмуться муніципали. 

До слова, вже затвердили склад робочої групи з перенесення ринку "Центральний".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 лютого 2023
02 лютого 2023
13:25
01 лютого 2023
19:25