Поділитись:

На Волині директора підприємства змусили сплатити податковий борг і штраф

Понеділок, 03 лютого 2020, 09:45

Прокуратура Волинської області скерувала до суду матеріали кримінального провадження про умисне ухилення директором одного з підприємств від сплати понад 2,6 млн грн податків та зборів.

У вересні 2016 року керівник товариства з обмеженою відповідальністю скористався послугами конвертаційного центру, який здійснював свою протиправну діяльність з мінімізації податків та ухилення від їх сплати, – інформує пресслужба прокуратури Волині. 

Шляхом безпідставного відображення в бухгалтерському та податковому обліках компанії відомостей про придбання товарів і послуг та внесення до податкової звітності з податку на додану вартість завідомо неправдивих даних директор підприємства ухилився від сплати податків у значних розмірах.

У ході ж досудового розслідування, процесуальне керівництво яким здійснював галузевий відділ прокуратури Волинської області, товариство у повному обсязі сплатило донараховані суми податку, а також відшкодувало шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою, – штрафні санкції в розмірі майже 1 млн 240 тис. грн.

Відтак матеріали кримінального провадження скеровані до суду з клопотанням про звільнення керівника підприємства від кримінальної відповідальності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:33
06 квітня 2020
16:15