Поділитись:

Чи готова волинська "інфекційка" до коронавірусу (відео)

Неділя, 02 лютого 2020, 12:20

Новий коронавірус може потрапити в країни зі слабкою системою охорони здоров’я. До госпіталізації пацієнтів з підозрою на коронавірус в обласній інфекційній лікарні Волині готові, – запевнила медична директорка закладу Любов Серба. 

Лікарка розповідає про спеціальні бокси на випадок епідемії, – інформує Суспільне. 

"Область готова. На випадок ускладнення епідситуації з будь-якого інфекційного захворювання обласна інфекційна лікарня має відповідний ізолятор. В ізоляторі маємо так звані мельцеровські бокси, які передбачають спеціальне їхнє розміщення. Місць у таких боксах є 10. Після ремонту обладнані відповідно до вимог санітарно-будівельних з проточно-витічною вентиляцією, з окремим входом, окремим виходом", – розповіла директорка. 

Частково захистити від вірусів та бактерій може медична маска, – зауважила завідувачка луцької аптеки №114 Наталія Кацаман. Нині у продажу є два види масок: одноразові неткані за 1 гривню та багаторазові марлеві, які в аптеці коштують 8 грн 89 коп. З її слів, останні два тижні маски обох видів купують частіше. 

В інфекційній лікарні маски з клапаном потрібно доукомплектувати, – зазначила медична директорка Любов Серба.

"Маски кількашарові, маски з захисними екранами – такі в нас є. З клапанами треба ще їх забезпечити. Це десь біля 40-50 таких масок є. А скільки ще потрібно приблизно? До 100 штук написали таких комплектацій", – пояснила вона. 

У Китаї, де нині щодня фіксують нові випадки захворювання на коронавірус, в метро та громадських місцях люди користуються медичними масками, – розповіла лучанка Яна Рамська. Упродовж трьох років дівчина живе в одній із китайських провінцій.

"Ми живемо в місті Куньмін – це провінція Юнань, це південний захід. Китаю. Тут, за офіційною статистикою, є 55 підтверджених випадків захворювання коронавірусом. Померлих, на щастя, немає. В місті Куньмін, воно місто мільйонник, працює транспорт, працює аеропорт. Громадський транспорт працює в режимі "канікул", бо ще триває китайський Новий рік. В метро можна заходити тільки в масках. Міряють температуру скрізь: в аеропортах, при вході і виході з метро", – зазначила вона. 

Нині в обласній інфекційні лікарні лікується понад сотня пацієнтів. Це пацієнти із діагнозом ГРВІ, 80 % –  діти. Серед них є ті, хто має підтверджений діагноз "грип".

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 липня 2020
12 липня 2020
10 липня 2020
09 липня 2020
08 липня 2020
06 липня 2020
03 липня 2020
27 червня 2020
26 червня 2020
25 червня 2020
24 червня 2020