Поділитись:

«Кеш» у маршрутці: чому луцькі водії продовжують брати готівку

Неділя, 02 лютого 2020, 11:11

фото ілюстративне 

Готівка – це питання пасажира і водія. 

На цьому наголосив начальник управління транспорту Луцької міської ради Володимир Степанов під час круглого столу, який організували 31 січня Громадянський Рух «СВІДОМІ» спільно з депутатом Луцької міської ради Миколою Яручиком

Він пояснив, що управління транспорту не може вплинути на перевізників щодо того, що водії беруть готівку при оплаті за проїзд.

«Більш ніж 25 років люди іншої системи оплати не знали. Тут комісію провести не вийде, треба поміняти свідомість людей. Проводити більш жорсткі методи контролю», – пояснив Степанов.

А якщо хтось платить готівкою – треба робити зауваження, – додав він. 

Депутат Микола Яручик поцікавився, чи існує гаряча лінія, щоб інформувати управління транспорту про недобросовісних водіїв. Начальник управління транспорту та зв’язку відповів, що пасажири можуть фіксувати порушення і звертатися за телефоном до перевізника та повідомляти йому про ситуацію.

До слова, ідея круглого столу з’явилася не випадково, адже три місяці тому в Луцьку запровадили електронний квиток. Це викликало чималий резонанс у містян, а також негатив, заперечення, але згодом – прийняття і розуміння. Під час зустрічі прозвучало чимало пропозицій, які, запевнив Володимир Степанов, візьмуть до уваги. А також очільник транспортного управління відповів на найбільш поширені запитання. 

Громадянський Рух "СВІДОМІ", засновником якого є політик та бізнесмен Андрій Покровський, передасть пропозиції містян до Луцької міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
14:30
13:29
25 жовтня 2021
14:04
09:51
24 жовтня 2021