Поділитись:

Коли на зупинках в Луцьку з’являться термінали для поповнення е-квитків

Субота, 01 лютого 2020, 20:00

У Луцьку впродовж лютого планують встановити термінали для поповнення чи купівлі е-квитків. 

Про це повідомив начальник управління транспорту Луцької міської ради Володимир Степанов під час круглого столу, який організували 31 січня Громадянський Рух «СВІДОМІ» спільно з депутатом Луцької міської ради Миколою Яручиком.

 

Як зазначив Степанов, у таких терміналах на зупинках також будуть продавати квитки на 2-3 поїздки для зручності гостей міста. 

Співзасновник Громадянського Руху «СВІДОМІ» Тарас Шкітер також зауважив, що на автовокзалах та залізничній станції потрібно більше роз’яснювати людям, як діє е-квиток. 

«Людина, яка приїхала з іншого міста, не обізнана, де розташована зупинка, як їй доїхати, а де поповнити електронний квиток – тим більше», – зауважив Шкітер. 

До слова, ідея круглого столу з’явилася не випадково, адже три місяці тому в Луцьку запровадили електронний квиток. Це викликало чималий резонанс у містян, а також негатив, заперечення, але згодом – прийняття і розуміння. Під час зустрічі прозвучало чимало пропозицій, які, запевнив Володимир Степанов, візьмуть до уваги. А також очільник транспортного управління відповів на найбільш поширені запитання. 

Громадянський Рух "СВІДОМІ", засновником якого є політик та бізнесмен Андрій Покровський, передасть пропозиції містян до Луцької міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 вересня 2020
17 вересня 2020
19:30