Поділитись:

Український стартап залучив один мільйон доларів інвестицій

Неділя, 26 червня 2016, 09:15

Український стартап Attendify (колишній KitApps) залучив 1 мільйон доларів інвестицій від венчурного фонду TMT Investments і інвестиційної компанії Digital Future.

Про це повідомляється в прес-релізі TMT Investments, – пише "Економічна правда".

Як зазначає видання, крім бридж-раунду на суму 1 мільйон доларів за участю TMT, Digital Future також викупив пакет акцій колишніх інвесторів на суму 900 тисяч доларів
Сумарно Digital Future вклала в Attendify 1,7 мільйона доларів – це найбільша інвестиція в історії компанії.

Довідка:

Attendify - це мобільна платформа, що дозволяє створювати брендовані соціальні програми для конференцій, виставок, зустрічей та інших заходів.
Кожна програма має функціональність закритої соціальній мережі, щоб забезпечити залучення користувачів і дозволити організаторам відслідковувати їхню активність для поліпшення якості заходу.

Залучені кошти витратять на прискорення зростання компанії і подальший розвиток продукту.

Стартап заснували українці Михайло Балясний (СЕО) і Артем Яремчук (СОО) в 2011 році, спочатку платформа називалася KitApps. Компанія інкорпорована в США і нараховує понад 20 співробітників.

У числі клієнтів Attendify такі компанії, як Google, AstraZeneca, Chrysler, Tableau, AOL і інші.

MT Investments – венчурний фонд, який на сьогоднішній день має в своєму інвестиційному портфелі акції більше ніж 40 інтернет-компаній різних сфер діяльності. Чисті активи ТМТ в США – 53 мільйони доларів
Мета фонду – створення привабливої прибутковості для акціонерів компаній, переважно через збільшення вартості капіталу.

Надрукувати
мітки:
коментарів