Поділитись:

Або йдіть самі, або вам "допоможуть": як "переселятимуть" Центральний ринок у Луцьку

Четвер, 30 січня 2020, 15:05

Дія договорів оренди торгівельних місць на Центральному ринку, укладених з підприємцями, буде припинена 2 лютого. 

На цьому наголосили в Луцькій міській раді. 

Відтак підприємців просять в добровільному порядку до 3 лютого демонтувати належні їм тимчасові споруди та інші конструкції. Якщо ж вони цього не зроблять самостійно, то споруди та конструкції класифікуватимуться як самочинно розміщені, а використання земельної ділянки під ці споруди – як самовільне захоплення землі, що тягне за собою притягнення винних осіб до адміністративної та кримінальної відповідальності. У такому разі працівники муніципальної варти знесуть конструкції із подальшим відшкодуванням витрат на демонтаж та зберігання майна за кошти осіб, що здійснили їх встановлення. 

Демонтаж буде здійснюватися департаментом муніципальної варти у присутності поліції. У разі виникнення опору законним вимогам поліції та порушенні громадського порядку винні будуть притягнені до адміністративної або кримінальної відповідальності у передбаченому законом порядку.

Нагадаємо: комунальному підприємству “Луцькі ринки” припинили право користування земельною ділянкою, на якій розміщено Центральний ринок. Територію ринку планують звільнити від металевих конструкцій до 3-го лютого, щоб потім провести реконструкцію площі перед замком Любарта. 

До слова, вже затвердили склад робочої групи з перенесення ринку "Центральний".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 березня 2023
09:00
20 березня 2023
16:10