Поділитись:

У Луцьку розпочалися урочистості до дня Конституції

Субота, 25 червня 2016, 16:32

На Театральному майдані обласного центру Волині відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції.

Про це пише "Волинській інформаційний портал".

Розпочав вітальну частину доктор історичних наук Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Володимир Баран. Він навів історичні факти, які слугують підтвердженням національної ідентифікації починаючи від початку християнської ери до проголошення Незалежності. На скільки важким був шлях становлення Конституції

Привітали лучан також і представники місцевої влади. Зокрема, голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик наголосив на важливості головного документа країни – Конституції. "Суспільство вимагає сьогодні більше права, суспільство говорить сьогодні про передачу повноважень та демократизацію і відновлення дійсних прав наших громадян, але разом з тим ми чітко розуміємо, що Конституціє покладає на нас права та відповідні обов'язки. Тому об'єднавши свої зусилля безпосередньо від сільської ради і завершуючи депутатами Верховної, ми повинні продовжити процес державоутворення. Головним завдання, який ми називаємо Конституцією є саме відданість кожного слова, кожного постулата правам народу, які проживають на території України", - зауважив чиновник.

Заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк зауважив, що прийнявши Конституцію, Україна отримала свій паспорт на рівні з іншими країнами.

Заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев теж приєднався до вітальних слів, та зауважив, що Конституція є так званим договором між владою та суспільством про те, яким чином між собою мають будуватися стосунки. Тому побажав, щоби з довголітньої історії кожен зробив свої висновки, тоді і вдасться побудувати гарне майбутнє.

Надрукувати
мітки:
коментарів