Поділитись:

Відпочинок на природі: рекреаційні пункти у волинських лісах

Субота, 25 червня 2016, 11:52

У Волинській області знаходиться 91 рекреаційний пункт відпочинку у лісі.

Найбільше рекреаційних пунктів – на території ДП "Маневицьке ЛГ" – 14, ДП "Камінь-Каширське ЛГ" збудувало 9 таких зон відпочинку, по 8 рекреаційих зон у Ківерцівському та Цуманському лісгоспах, по 6 рекреаційних зон обладнано у ДП "Ковельське ЛГ" та ДП "Любешівагроліс", 5 – у ДП "Камінь-Каширськагроліс", по 4 рекреаційних пункти – у Володимир-Волинському лісомисливському господарстві, Колківському, Турійському, Поліському лісгоспах, стільки ж має Шацьке УДЛГ. На території інших лісогосподарських підприємств також обов'язково передбачені такі відпочинкові зони, – пише прес-служба ВОУЛМГ.

Сучасні рекреаційні пункти у волинських лісах – це не просто зона комфорту із бесідками та мангалами, а й дитячі майданчики з гойдалками, гірками, драбинками, пісочницями. І облаштовані вони переважно уздовж автомобільних трас таким чином, щоб був і доїзд зручний, і можливість припаркувати авто була. Щоправда, рекреаційні майданчики бувають і в глибині лісу або поблизу населених пунктів – у місцях, які місцеві жителі вже традиційно обирають для свого відпочинку.

Важливою перевагою для громадян є те,що весь цей комфорт лісівники пропонують безкоштовно. Єдина плата, яку кожен відвідувач мусить і навіть зобов'язаний віддати, – бережне ставлення до зробленого лісівниками, прибирання сміття та дотримання правил безпеки.

Надрукувати
мітки:
коментарів