Поділитись:

На Волині планують рейди на працедавців

Середа, 29 січня 2020, 09:51

Допуск працівника до виконання роботи без оформлення трудових відносин неприпустимий.

Тож цими днями фахівці Головного управління ДПС у Волинській області спільно з представниками Держпраці активно роз’яснюють підприємцям сфери торгівлі, послуг та громадського харчування вимоги закону щодо використання найманої праці. Про те, як більш ефективно та якісно організувати роз’яснювальні заходи з представниками бізнес-середовища та про координацію зусиль податкової служби та Держпраці у цьому напрямку в майбутньому, посадовці контролюючих органів обговорювали на спільній нараді, – інформують у ГУ ДПС у Волинській області. 

«Під час зустрічей з представниками підприємництва ми інформуємо про норми законодавства і пропонуємо працедавцям самостійно прийняти рішення про оформлення своїх найманих працівників згідно вимог закону. Сподіваємося, що підприємці добровільно впорядкують трудові відносини з найманими працівниками. Саме таке рішення кожного роботодавця не лише гарантує соціальні виплати їх найманим особам у випадку втрати працездатності, а й передбачає додаткові бюджетні надходження ПДФО, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», – зазначив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Волинській області Андрій Ткачук.

Роз’яснювальні заходи – перший етап комплексу дій з детінізації ринку праці. Вже незабаром представники Держпраці і податківці проводитимуть перевірки працедавців – порушників. У разі виявлення неоформлених найманих працівників на підприємців очікують суттєві штрафні санкції, – звертають увагу в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Враховуючи вимоги доручення Прем’єр-міністра України щодо детінізації зайнятості, ми спілкуємося з представниками місцевого самоврядування та щоденно проводимо декілька сотень відвідувань місць здійснення діяльності. Наш основний партнер в питанні детінізації ринку праці – саме податкова служба, яка згодом в межах компетенції перевірятиме представників бізнесу на предмет оформлення найманих працівників і сплати всіх передбачених податків. Тому вже зараз варто налагодити ефективний механізм обміну інформацією між контролюючим органами з тим, щоб забезпечити належний контроль за дотриманням вимог закону у сфері зайнятості», – наголосив в ході зустрічі заступник управління Держпраці у Волинській області Ігор Кузьмінський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 квітня 2020
03 квітня 2020
12:07