Поділитись:

Волинські школи запрошують взяти участь в екопроєкті

Середа, 29 січня 2020, 09:00

Klitschko Foundation запрошує волинські школи до участі в екоосвітньому проєкті «‎Zero Waste School».

За підтримки фундації Coca-Cola цей проєкт, який покликаний впровадити культуру сортування у школах та громадах, фонд реалізовуватиме втретє.

Під час програми учасники дізнаються про принципи командної роботи, опанують навички проєктного менеджменту, завдяки чому поетапно спланують власний проєкт. Також познайомляться з екоактивістами та лідерами думок. Організують разом із місцевими жителями прибирання свого населеного пункту – «‎Zero Waste Day», сортуючи та зважуючи сміття. Саме так мешканці сіл та міст зі всіх куточків України зрозуміють, що вони – двигуни змін.

Як йдеться на сайті Асоціації міст України, торік учасники провели 100 локальних проєктів для громад, зібрали 303 000 кілограм відходів, встановили 920 сміттєвих баків. У нагороду за активність 25 шкіл отримали прес для брикетування відходів. Прес допомагає акумулювати відходів у великій кількості та здавати вигідно на вторинну сировину. Завдяки проєкту учасники усвідомили, що коли є спільна мета та злагоджена команда, їм все вдасться зробити. Такий досвід допомагає ще більше впевнитися у своїх силах, мотивує не зупинятися і бути учасником змін.

До речі, переможцями проекту Zero Waste School у Волинській області стали шість шкіл із яких чотири з ОТГ – Ківерцівської, Люблинецької, Шацької, Павлівської, що є громадами-членами Асоціації міст України (АМУ).

Серед волинських переможців були:

  • Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Бузаки Камінь-Каширського району.
  • Ківерцівська експериментальна школа (Ківерцівська міська ОТГ).
  • Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Луцької міської ради».
  • ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів» (Люблинецька селищна ОТГ).
  • Опорний заклад навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» смт.Щацьк (Шацька селищна ОТГ).
  • Павлівський ліцей Волинської області (Павлівська сільська ОТГ).

Щодо цьогорічних умов участі у «‎Zero Waste School», то до команди проєкту можна приєднатися до 21 лютого.

Для цього потрібно заповнити анкету за посиланням: https://my.klitschkofoundation.org/.

Цьогоріч команди складаються з директора школи, одного вчителя та 2 школярів (дівчина і хлопець 9 - 10 класів). Основні вимоги – готовність команди працювати задля спільного результату, бажання впливати та реалізовувати зміни у громаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 березня 2020