Поділитись:

«Ваш син у поліції»: бабуся із Луцька віддала у руки шахраю 100 тисяч

Понеділок, 27 січня 2020, 16:31

Схема шахрайства «Ваш син у поліції» – не нова, проте волиняни все ще потерпають від таких дій зловмисників, позбуваючись значних сум грошей.

Так, днями 43-річна мешканка села Крупа Луцького району перерахувала 20 тис грн. незнайомцям, бажаючи залагодити ситуацію з побиттям громадянина, винуватцем якого нібито був її син. Жінці подзвонили «із поліції», повідомили прикру новину, а також те, що і з потерпілими, і з правоохоронцями усе можна владнати за гроші. Не з’ясувавши ситуацію із сином, вона погодилася перерахувати названу ошуканцями суму на вказаний ними рахунок, – повідомили у прокуратурі Волинської області.

Потерпіла від таких же дій шахраїв і 85-річна лучанка. Вона віддала незнайомцю, який охоче під’їхав до неї додому, 100 тис грн, аби врятувати сина від кримінальної відповідальності за нібито вчинену ним ДТП.

Прокуратура Волинської області знову звертається до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про отримання телефонних дзвінків нібито від працівників поліції чи прокуратури, які розповідають що близький родич абонента вчинив ДТП чи інший злочин і, аби залагодити справу з потерпілими та правоохоронцями, необхідно перевести гроші на картковий рахунок або віддати комусь у конкретному місці.

У випадку отримання таких телефонних дзвінків в жодному разі не надсилайте і не передавайте кошти шахраям та обов’язково звертайтеся із заявами про факти таких дій у правоохоронні органи.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
15:14
10:00
19 вересня 2020
18 вересня 2020