2 тисячі – заразилися, 56 – стали жертвами: нові дані про коронавірус

Коронавірусом в усьому світі заразилися понад 2 тисяч чоловік, переважна більшість з них – у Китаї, жертвами вірусу стали 56 осіб.
Про це повідомляє Reuters з посиланням на центральне телебачення Китаю ССTV.
Станом на 25 січня Китай підтвердив 1975 випадків зараження новим коронавірусом.
Вірус, який ймовірно проявився наприкінці минулого року у м.Ухань в центральному Китаї, поширився на великі міста, включаючи Пекін і Шанхай, а також у США, Таїланд, Південну Корею, Японію, Австралію, Францію і Канаду.
Місто Шаньтоу в китайській провінції Гуандун в 800 км від м.Ухань скасувало раніше видану заборону на в'їзд автомобілям, судам і людям з 27 січня, але заявив про посилення заходів боротьби з вірусом, таких як дезінфекція.
Всесвітня організація охорони здоров'я поки не називає спалах «глобальною надзвичайною ситуацією в галузі охорони здоров'я».
ЧИТАТИ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.