Поділитись:

Провідні бізнесмени Волині підтримали створення "інвестиційного" агентства у Луцьку

Середа, 22 січня 2020, 20:00

Генеральний директор «Modern-Eхро» Петро Пилипюк та багаторічний керівник Луцького підшипникового заводу (нині – «SKF Україна») Володимир Цибульський підтримують створення Агенції з підтримки та обслуговування інвесторів.

Про це вони заявили в інтерв'ю ІА "Конкурент". 

Нагадаємо, що під час громадських слухань з питань бюджету співзасновник Громадянського Руху "СВІДОМІ" Тарас Шкітер запропонував створити Агенцію з підтримки та обслуговування інвесторів. 

На думку Петра Пилипюка – це хороша ідея:

"Якщо ця агенція буде працювати над популяризацією Луцька за межами України і знайде правильні інструменти, щоб продемонструвати зацікавленість в іноземних інвесторах, то, звичайно, ідея хороша. Але має бути інвестиційний клімат, який навряд чи створюється в окремо взятому місті чи регіоні. Він має бути загалом  в державі. Скажемо так, сьогодні Україна маєне дуже привабливий вигляд для іноземних інвесторів". 

Своєю чергою Володимир Цибульський вважає, що зазначена агенція може повернути довіру інвесторі до міста:

"Ідея Тараса Шкітера якраз у тому й хороша, що така агенція зможе створити довіру хоча б до влади міста і продемонструвати чи гарантувати якусь стабільність для потенційного інвестора. Тому загалом в мене позитивне ставлення". 

Разом із цим Пилипюк наголосив на необхідності дбати й про внутрішнього інвестора:

"Ті бізнесмени, які сьогодні заробили значний капітал, вони дуже уважно спостерігають за тим, що далі буде, і думають, готові вони інвестувати чи не готові. Там, де є правильне і мудре правління на рівні міст та регіонів, починається конкуренція з регіонами. І якщо ми говоримо про Волинь, то в найближчі три роки цей регіон має стати найбільш привабливим для інвестицій в Україні. Це має бути спільна ціль і влади, і бізнесу, і роботодавців, і профспілки. Адже інвестор буде обирати на карті найбільш прогнозований регіон".

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів