Поділитись:

У "Промені" виступить комедійний театр "Чорний квадрат"*

Середа, 22 січня 2020, 17:13

Вистава театру Чорний квадрат "Ти моє все" відбудеться 21 березня о 19:00 в РЦ "Промінь".  Це нова версія старого, перевіреного десятиліттями, хіта.

Також, як і в першій виставі, – гострі жарти, цілісний сюжет і прекрасний фінал, що запам'ятовується. Матеріал вистави залишився тим самим, але при перенесенні на нову команду акторів (він був поліпшений)  – і вийшло дивно!

Якщо ви бачили "Ти моє все" (першу версію), то як би це дивно не здавалося, "Ти моє все-2" з новими акторами викличе у вас божевільний захват. Від пізнавання і здивування.

Окремий і неможливий для інших театрів випадок, коли одна і та ж п'єса у виконанні інших акторів стає новою виставою. Коли заміна акторів не із зовнішніх причин, а через радості та кайфу, що "це ж" можна і "по-іншому".

У ній є присутньою легка атмосфера, не позбавлена життєвих труднощів і зіткнень, а так само незвичайних і яскравих персонажів. Хороші забавні діалоги, що забезпечують веселий настрій упродовж усієї п'єси. Щодо самого сексу? Він є. Абсолютно відверті сентенції з блискучим образним гумором.

"Ти моє все" – казка. Насправді такого не буває, а якщо і трапляється, то так рідко, що прирівнюється до того, що такого не буває. Це історія, що ідеалізується, неймовірна, запаморочлива, яку приємно і треба подивитися увечері з подругою або коханою людиною. Тому що після вистави є ризик обговорювати її до самого ранку. Бажання і розуміння, довіра і ревнощі – ці теми близькі будь-якому глядачеві та можна сказати, що ця сексуальна казка про вас.

Вистава загалом не на один раз, і у вас може виникнути бажання переглядати її знову і знову.

"Ти моє все" – про Любов. І сильна Любов відчувається упродовж усієї вистави, ви співчуватимете героям і переживатимете за них. Хоча все одно можете здогадатися, як все закінчиться. Але і це не факт.

Якщо хочете від душі посміятися і без напруги розчулитися – ця вистава для вас.

У ролях: Володимир Шумко, Анастасія Друзенко

Вартість квитків: 210-490 грн
Купити можна за посиланням: http://promin.lutsk.ua/concerts#/concerts/chorniy_kvadrat__ti_moe_vse 

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 липня 2020
09 липня 2020
19:40
16:38
08 липня 2020