Поділитись:

На Волині брати на зупинці побили неповнолітнього до втрати свідомості

Середа, 22 січня 2020, 14:30

16 січня 2020 року судили братів, уродженців с. Колодяжне, які на зупинці громадського транспорту на ґрунті особистих неприязних відносин побили неповнолітнього.

Про це йдеться у вироку Ковельського міськрайонного суду Волинської області.

Один із братів, неповнолітній 11-класник, наніс чимало ударів хлопцю, який був на зупинці. А у суді два брати свою вину визнали повністю та щиро розкаються у вчиненому. Також додали, що намагалися зустрітися з хлопцем аби вияснити стосунки, однак така зустріч не відбулась, тож підійшли до нього, коли побачили на зупинці. Бійку зафіксувала і камера відеоспостереження.

Потерпілий також розповів, що 11-класник наніс йому удар в голову від якого він впав, а його старший брат наніс інші тілесні ушкодження, коли він був фактично непритомним і лежав на землі. Інших подробиць не пам’ятає, оскільки втратив свідомість.

У результаті суд ухвалив визнати братів винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.126 КК України (Побої і мордування).

Меншого брата звільнили від покарання та передали під нагляд матері строком на 1 рік.

А старшому призначили покарання у виді обмеження волі на строк 2 роки. А на підставі ст.ст.75, 76 КК України звільнили від відбування покарання з випробуванням, якщо він протягом 1 року не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 квітня 2020
03 квітня 2020
12:07