Поділитись:

У Росії з лезбійки «виганяли джина» палками та транквілізаторами

Середа, 22 січня 2020, 04:14

Фото ілюстративне

Уродженка Чечні, якій вдалося втекти з Росії, розповіла, як у Грозному її «лікували» від гомосексуальності – «виганяли джина» палками, читанням Корану та транквілізаторами.

Про це повідомляє «Кавказский узел», передає Громадське.

22-річна Амінат Лорсанова заявила, що у 2018 році родичі двічі силоміць відправляли її до психіатричної клініки у Грозному. Декілька разів знайомий родичів приходив до неї, де бив палицею й читав Коран. Він пояснював, що таким чином виганяє джина.

«Він бив мене палицею у сонячне сплетіння, задерши на мені футболку, і пальцями давив у ту область, спускаючись нижче, спустив також спідницю до стегон і також давив там пальцями. Все це проходило під мій крик від пекельної болі та його молитовні крики у моє праве вухо», – розповіла вона.

Лорсанова зазначає, що родичі спостерігали за цим й не реагували на її прохання припинити це. Крім цього, один з родичів насильно колов дівчині транквілізатори.

«(Близький родич – ред.) одягав мені на руки кайданки та зв’язував ноги скотчем, рот також заклеював. Він казав мені, що буде зв’язувати як вівцю, й поводився зі мною як з твариною. Після цього робив мені укол аміназину та клав спати, навіть не розв’язуючи ноги – залишав у такому положенні, зі зв’язаними руками і ногами, спати обличчям до стіни», – йдеться у заяві дівчини до Слідчого комітету РФ.

У квітні 2019 року ЛГБТ-мережа Росії допомогла дівчині втекти з Чечні, а згодом з Росії загалом. Саме через її втечу до одного з волонтерів мережі до будинку увірвалися невідомі, які погрожували убивством і вимагали розповісти, де перебуває Лорсанова.

Як зазначає видання, практика «вигнання джинів» розповсюджена серед чеченських родин, які проживають як в Чечні, так і за межами республіки. Вважається, що якщо поведінка людини не відповідає неотрадиціоналістській моралі, яку насаджають у регіоні, це означає, що людиною заволоділи джини.

«Вигнання джинів у Чечні проводиться не тільки у вигляді альтернативної медицини, але й через квазімедичні центри  такі, як Клініка пограничних станів. Понад 30 молодих жінок, з якими працювала і працює російська ЛГБТ-мережа, через свою сексуальну орієнтацію постраждали від цієї, часто сексуалізованої, форми нелюдського поводження», – сказала учасниця російської ЛГБТ-мережі Вероніка Лапіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
31 березня 2020
26 березня 2020
23 березня 2020
19 березня 2020
12 березня 2020
09 березня 2020
05 березня 2020
04 березня 2020
01 березня 2020
21 лютого 2020
19 лютого 2020
14 лютого 2020
13 лютого 2020