Поділитись:

"Про дівчаток дбав і дуже їх любив": у лучанина, який вистрибнув з вікна, залишилось двоє діток

Вівторок, 21 січня 2020, 22:05

У Луцьку вистрибнув у вікно і розбився 31-річний чоловік, якого під конвоєм вивели з квартири правоохоронці. Трагедія ледь не сталася на очах дітей загиблого, котрих у цей час забирали до притулку працівники соцслужб, ідеться в сюжеті ТСН.

Біля входу у під’їзд лежать уламки скла з розбитого вікна на сходовій клітці між шостим та сьомим поверхом – саме звідти і стрибнув чоловік. У поліції кажуть, що намагалися затримати його вже кілька місяців. "У листопаді суд визнав чоловіка винуватим. Йдеться про вчинення низки крадіжок із магазинів. Однак громадянин ігнорував судове рішення  та переховувався", – пояснив речник поліції у Волинській області Віктор Гомоль.

Сусіди дивуються, що весь цей час чоловік жив разом із доньками двох та чотирьох років. Його співмешканка, мати дівчаток, півроку як у в’язниці. "Вона під слідством була. Їй дали п’ять років за крадіжку якусь чи що, я точно не знаю", – кажуть мешканці будинку.

На обліку соцслужб сім’я не перебувала, бо хоч чоловік і випивав, але про дівчаток дбав і дуже їх любив. Допомагала виховувати дітей його мама – привозила із села сумки з харчами. "Ввічливий був, завжди привітається, і дітки дуже його любили", – стверджують сусіди.

Поки поліція розшукувала чоловіка, соцслужби намагалися забрати дітей у притулок, бо отримали ухвалу суду. Але чоловік віддавати доньок відмовлявся. "Із трьох разів тільки один раз до нього потрапили, щоб з ним поговорити – то в нього наготовлено їсти було, більш-менш, як чоловік може прибрати", – каже начальник служби у справах дітей Федір Шульган. Дівчатка про смерть батька не знають, вони зараз у притулку. Їхня мама повернеться з в’язниці лише через три роки. Чи віддадуть дітей бабусі, поки невідомо. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 червня 2020
20:00
04 червня 2020
15:50
02 червня 2020
20:00