Поділитись:

Волинь – серед лідерів у децентралізаційному рейтингу

Понеділок, 20 січня 2020, 14:51

В Україні створено 1 029 об’єднаних територіальних громад з населенням 11,7 мільйона людей.

Про це повідомляє Волинський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою».

Перспективними планами формування територій громад покрито 90,3 % території країни. Лідери та аутсайдери зі створення спроможних громад у переліку регіонів за минулий рік майже не змінювалися. Такими є основні дані першого у цьому році Моніторингу процесу децентралізації та реформування місцевого самоврядування Міністерства розвитку громад та територій України.

Волинь посідає шосте місце у цьому моніторингу. Попереду – Житомирська, Дніпропетровська, Чернігівська, Хмельницька, Запорізька області.

На Волині 54 ОТГ, причому одна – з центром у місті обласного значення. Один район вкритий ОТГ повністю, дев’ять районів вкриті на 50-99 %, ще шість – на 1-49 %. На Волині – 172 старости, з них обрано п’ять.

Волинські громади підписали 27 проєктів співробітництва, зокрема, два – у сфері ЖКГ, один – у сфері благоустрою, дев’ять – у сфері освіти, охорони здоров’я, соціального забезпечення, дев’ять – інше. Загалом цією можливістю скористалося 37 територіальних громад.

Нагадаємо, що Волинський регіональний офіс створений за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою». Це Програма, яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
12:00
21 вересня 2020
10:16
20 вересня 2020