Поділитись:

У лютому буде швидка весна

Понеділок, 20 січня 2020, 07:40

Мені подобається жарт із соцмереж: яка гарна весна цієї зими. Хтось і досі очікує снігу, а хтось радіє теплому сонечку та зеленій траві. Я не те щоб люблю сніг, холод і морози, просто ліпше, коли воно усе так, як потрібно: зима, значить, зі снігом і температурою мінус. А цвітіння дерев чи підсніжники у грудні-січні – взагалі мене лякають. І тепер «на автоматі» очікуєш затяжну весну і доволі прохолодного літа.

Синоптики намагаються спрогнозувати, якою ж буде залишок зими. Проте навряд чи вдасться це зробити наперед. Пам’ятаю, розмову з начальником Луцької метеостанції Тетяною Жур. Аж дві години надзвичайно цікаво вона розповідала мені, як робиться погода, та про те, що найточніший прогноз  – на три дні. Наперед зібрати достовірну інформацію напрочуд важко.

Натрапила на просторах інтернету на прогноз народного синоптика Володимира Деркача. Він розповів, що нас чекає мінлива погода: різкі перепади температур, кілька сплесків морозів і навіть дощі. «Перше півріччя 2020 року в міру вологим, друге – дуже посушливим. У другій декаді січня вночі невеликі морози і практично постійні плюси днем. Зрідка опади, навіть дощі», - наголосив експерт. Крім цього, синоптик наголосив, що уже в лютому ми відчуємо справжню весну. Втім, як зазначає Деркач, потепління буде не тривалим.

«На початку першої декади лютого збережуться невеликі морози, а далі прийде відлига, хоча і на короткий час. Уже до кінця першої десятиденки температури знизяться. У другій декаді очікується нетипова для лютого погода – буде панувати швидка весна. І тільки до кінця місяця зима нагадає про себе», - сказав синоптик.

А вам подобається така весняна зима?

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій. Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
31 березня 2020
30 березня 2020
29 березня 2020
27 березня 2020
24 березня 2020
23 березня 2020
22 березня 2020
21 березня 2020
20 березня 2020
19 березня 2020
16 березня 2020