Поділитись:

У луцьку лікарню купили нове медобладнання для онкохворих дітей (відео)

Четвер, 16 січня 2020, 17:49

В онкогематологічному центрі волинської обласної дитячої лікарні – новий інфузоматЦей медичний апарат дозволяє лікарю задавати програму і регулювати швидкість введення необхідної дози препарату через спеціальну електронну систему.

Про це розповіла завідувачка відділення онкогематологічного центру Яна Рижко, – повідомляє Суспільне. Волинь.

"Зараз дитинці капається фізрозчин глюкози, подається вона під тиском, таким способом дітям капається хіміотерапія. Вказується час, вказується швидкість, які перерви треба робити і воно з точністю має на певному проміжку часу подаватися в коло кровообігу дитяче", – зазначила медик.

Лікарка показує медичне обладнання, яким проводиться інфузійна терапія. Цей апарат, каже, важливий для пацієнтів онкогематологічного відділення. З 15 інфузоматів, які є у відділенні, працює лише шість.

"Буває і збій дають, і пищать, медсестри мають бігти переставляти на новий, чи перегрівається. Викликали поремонтувати, вони вже, кажуть, своє віджили", – додає вона.

Як розповіла засновниця Благодійного фонду «СТОПРАК» Марія Адамчук-Коротицька, медичний апарат вартує 70 тисяч гривень. Його придбали за кошти лучанки-благодійниці.

"Потрібно ще хоча б п’ять, тому що палат багато, дітей багато і всім потрібно ставити це обладнання", – зауважила вона.

В онкогематологічному центрі обласної дитячої лікарні лікуються діти до 18 років. Нині у відділенні перебуває 14 дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 вересня 2020
17:18
20 вересня 2020
08:53
19 вересня 2020
18 вересня 2020