Поділитись:

В Україні перенесли дату кодування каналів на супутнику

Четвер, 16 січня 2020, 19:30

Групи «1+1 медіа», StarLightMedia, «Інтер медіа груп» та «Медіа Група Україна» перенесли дату кодування своїх каналів на супутнику з 20 січня на 28 січня 2020 року.

Таке рішення групи ухвалили 16 січня. Цю інформацію повідомила пресслужба «1+1 медіа» та підтвердили «Детектору медіа» пресслужби або джерела в StarLightMedia, «Інтер медіа груп» та «Медіа Групі Україна», – повідомляє Детектор медіа. 

Причину перенесення дати кодування «1+1 медіа» пояснює тим, що офіційні супутникові оператори не встигають підключити до своїх послуг усіх охочих: «За їхніми повідомленнями, наразі відбувається стрімке зростання інформаційних запитів від українців щодо кодування, а попит на підключення до послуги суттєво перевищує пропозицію».

«Попри всебічне інформування абонентів супутника про зміни в мовленні, на жаль, не всі завчасно подбали про придбання тюнерів, повернувшись до цього питання лише зараз. Враховуючи стрімке зростання попиту серед абонентів на супутникові приймачі та черги на підключення абонентів до офіційних супутникових операторів, група йде на вимушене відтермінування кодування сигналу на користь населення», ‒ прокоментував Ярослав Пахольчук, генеральний директор «1+1 медіа».

Із його слів, цей додатковий час дозволить абонентам, які відкладали кодування на останній день, встигнути забезпечити собі можливість перегляду каналів.

Юлія Трибушна, директорка дивізіону Digital & PayTV StarLightMedia, повідомила «Детектору медіа», що група підтримала запит провайдерів про перенесення кодування на один тиждень.

«Ми розуміємо, що перепідключити понад 4 млн домогосподарств - завдання непросте, і ми прогнозували, що основний пік підключень припаде на останні тижні перед кодуванням. Для нас важливо, щоб партнери-провайдери встигли цей попит повністю задовольнити і щоб кожен глядач комфортно продовжив дивитися наші канали», – пояснила вона.

Водночас пані Трибушна задоволена тим, як завершився процес підготовки до кодування: «Ми підключили все необхідне обладнання, наші партнери підтвердили технічну готовність, ми вже запустили HD-версії наших каналів, а масштаби проведених рекламних та інформаційних кампаній забезпечили високий рівень обізнаності наших глядачів і високий попит на підключення у наших партнерів».

Олена Шрамко, директорка з корпоративних комунікацій «Медіа Групи Україна», повідомила «Детектору медіа», що DTH-оператор медіагрупи Xtra TV отримує дуже багато заявок від користувачів: «Наразі ми обробляємо до 10 тисяч заявок на день».

Нагадаємо: чотири найбільші медіагрупи у 2019 році погодили дорожню карту щодо кодування сигналу на супутнику. Дата остаточного кодування супутникового сигналу тоді змістилася на початок 2020 року, а саме на 20 січня. Основні етапи кодування були передбачені в дорожній карті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 вересня 2020
09:10
20 вересня 2020
08:53
18 вересня 2020
17 вересня 2020