Поділитись:

"Недопустимо", – Луцькрада про збереження "Центрального" ринку

Четвер, 16 січня 2020, 10:46

У Луцькій міській раді відповіли на петицію щодо скасування перенесення "Центрального" ринку.

Відповідь опублікували на сайті Єдиної системи місцевих петицій 16 січня 2020 року.

У документі зазначається, що, зважаючи на розташування "Центрального" ринку в історичній частині міста біля Луцького замку, постійне утворення автомобільних заторів поблизу ринку, відсутність достатньої кількості паркомість та незадовільний санітарний стан прилеглої території, збереження ринку в сьогоднішньому стані недопустимо.

Рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради від 18.12.2019 «Про оголошення Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу концепцію розвитку території, прилеглої до Луцького замку» оголошено конкурс для визначення перспективи розвитку території прилеглої до Луцького замку, в тому числі і території "Центрального" ринку.

"На території ринку розміщені об’єкти нерухомого майна, на які зареєстровано право власності відповідно до чинного законодавства (криті торгові павільйони, кафе та ін.), дані об’єкти необхідно реконструювати до сучасних вимог та в них і надалі може проводитись торгівля. Перспективні заходи, щодо розвитку території Центрального ринку, будуть визначені на основі результатів архітектурного конкурсу та з врахуванням вимог до забудови в історичній частині міста", – йдеться у відповіді.

Нагадаємо: найбільш перспективним місцем для перенесення Старого ринку у Луцькраді бачать Новий ринок, який розташований поруч з мікрорайоном ЛПЗ, земельна ділянка якого становить близько 6 га.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів