Поділитись:

Найпопулярніші “інстаграмні” місця для фото в Луцьку: рейтинг*

Середа, 15 січня 2020, 18:16

З якого куточка Луцька в жителів та гостей нашого міста найбільша кількість фотографій? Ми припустили, що рейтинг може мати орієнтовно ось такий вигляд.

На першому місці – славний замок Любарта, на другому – напис “Я ♥ Луцьк”, а на третьому – стильний фудкорт Grand Central Food Terminal на 4 поверсі РЦ “Промінь”.

Напевно, у кожного є фото на неймовірній терасі фудкорту. Адже більш красиве місце для зустрічі заходу сонця в нашому місті потрібно ще пошукати. В зимовий час тут знаходиться чарівна фотозона з натуральних матеріалів, яка мерехтить і спокушає відвідувачів зробити гарні світлини.

Фудкорт Grand Central Food Terminal – це невимушена та дружня атмосфера, що панує тут щодня 3 8 ранку і практично до півночі. В п’ятницю та суботу поверх працює до 01:00, тому поспішати додому не доведеться. Це місце свободи вибору. Гостей не обмежують одним меню чи столиком для відпочинку.

На фудкорті – самообслуговування, а це дозволяє обирати. Велика компанія може замовити по улюбленій страві в кожному із заладів, а закінчити обід чи вечерю за величезною барною стійкою, що може похвалитися асортиментом коктейлів. Якщо ж вам хочеться більш закритого типу відпочинку, то саме тут знаходиться славнозвісна мінікопія квартири Моніки з відомого серіалу “F.R.I.E.N.D.S”. Її можна попередньо забронювати під закриту вечірку.

Фудкорт Grand Central Food Terminal – місце, де одноманітність вам не загрожує.

Чекаємо на вас: проспект президента Грушевського, РЦ “Промінь”, 4 поверх.

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 вересня 2020
17:18
20 вересня 2020
08:53
19 вересня 2020
18 вересня 2020