Поділитись:

Волинян просять допомогти молодій мамі побороти рак

Середа, 15 січня 2020, 15:35

На Волині збирають кошти для порятунку молодої жінки. Вона перебуває у дуже складному стані: є метастази на кишківнику, печінці та інших органах.

Вперше недугу у жінки виявили у 2016 році. Після довгих та виснажливих курсів хіміотерапії хвороба почала відступати і з’явилися шанси на повне одужання Ніни. Та в кінці минулого року недуга почала прогресувати. Жінка лікувалася у Волинському обласному медичному центрі онкології, звідки її кілька днів тому виписали, повідомивши, що не можуть нічого вдіяти і є безсилими проти хвороби.

Реальну надію на одужання Ніни зараз дають в Ізраїльському представництві дисиметруючої терапії онкозахворювань при Міжнародній академії біоенерготехнологій, що розташована в Києві. Туди звертаються в основному ті, кого лікарі виписують додому, не змігши допомогти традиційними методами.

Щоб розпочати лікування потрібно 100 000 гривень. У Ніни, яка разом із чоловіком виховує 14-річного сина, таких грошей немає. Всі заощадження вони витратили на трирічну боротьбу з хворобою, що триває дотепер.

У Ніни надзвичайно велика сила волі і жага до життя. Але без допомоги їй не впоратися. Сім’я, яка все життя покладалася на власні зусилля і чесно працювала, вперше просить допомоги. Відлік йде на дні. 

Номер картки ПриватБанку: 5168 7573 2093 2074 – Стрелюк Олена Іванівна (рідна сестра Ніни)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
12 серпня 2020