Поділитись:

Альтернатива книгам: які розвивальні іграшки можна купити у "Промені"*

Вівторок, 14 січня 2020, 15:12

фото ілюстративне

А якби замість книг були іграшки...

Нещодавно ми поцікавилися питанням: чи можна розвивати фантазію й логіку, вчити цифри й букви без книг? Не те, щоб ми закликаємо відмовитися від книг зовсім, просто вирішили знайти альтернативу у вигляді розвивальних ігор. Адже вчитися можна й під час гри. Такі ігри роблять дитячий розвиток захопливим.

Щоб вам було легше орієнтуватися серед розмаїття іграшок, Будинок іграшок, що згаходиться на 1 поверсі РЦ "Промінь",  склав ТОП-4 позиції:

1. Розвивальні пазли й пірамідки Djeco.

Почнемо з найменших. Для них бренд Djeco розробив величезну лінійку розвивальних пазлів. Дизайн пазлів неймовірний: видно, що над ним працювали професіонали. Картинки настільки детально промальовані, що можна розглядати годинами безперервно. Пазли не тільки барвисті, але й дуже зручні для діток: вони великі, тому збирати їх не складно, але водночас цікаво. Дитина познайомиться з навколишнім світом, формуючи поняття відповідності, порядку, форм і розмірів. Граючи, дитина почне вчити кольори, тварин, рахувати.

В асортименті Djeco є не тільки пазли. Пірамідка також дуже корисна для розвитку дитини.

Для старших діток (3+ років) виробник пропонує яскраві пазли з казковими історіями. Коробочки з пазлами виглядають настільки мило, що жоден малюк не встоїть перед ними.

Продукція Djeco тестується на безпеку на всіх етапах виробництва. На коробці вказані сертифікати якості, які це підтверджують. Тому вони безпечні для дітей на 100%.

2. Скриньки знань BrainBox.

BrainBox або скринька знань — розвивальна гра в коробочці.

У колекції 8 різних ігор:

  • «Вчимо англійську»;
  •  «Математика»; 
  • «Алфавіт»;
  • «У світі тварин»;
  • «Ферма»;
  • «Міста світу»;
  • «Винаходи»;
  • «Світ»;
  • «Історія».

Деякі з них підходять малюкам від 4-х років (рекомендований вік вказаний на коробці). Завдання всередині будуть простими, але пізнавальними для дітей цього віку.

Також є коробочки для дітей старшого віку — 8+. У них завдання складніші.

Ігри спрямовані на вивчення матеріалів у ігровій формі. Всередині коробочки є картки з ілюстраціями й завданнями (50-70 шт). Грати можна одному, двом і більше гравцям. Крім вивчення понять, ігри також тренують пам'ять, розумові здібності, уважність і логіку, розширюють кругозір. Це хороший спосіб підготувати дитину до школи. А для дітей старшого віку це чудова альтернатива громіздким атласам, гортати які до душі не всім дітям.

3. Головоломки-конструктори CubicFun.

Зверніть увагу на виробника CubicFun. Це перші у світі тривимірні головоломки-конструктори. Точно копіюють світові пам'ятки: Ейфелеву вежу, Біг-Бен, Пізанську вежу і т.д. Є серії, створені в колаборації з National Geographic, замки з LED-підсвіткою, лялькові будиночки та 3D-пазли-розмальовки для найменших. 

Такі ігри розвивають логіку, пам'ять, просторове й образне мислення, знайомлять з історією архітектури. Крім того, таке заняття закладає основи проєктування.

Щоб скласти таку головоломку, не потрібні клей або інші матеріали. Все продумано таким чином, що фігури збираються як пазл.

4. Ігри JoyBand.

Якщо діти зовсім занудьгували, запропонуйте їм приручити дракона, приміряти на себе роль троля або працьовитої бджілки разом з іграми від JoyBand. Виробник пропонує настільні ігри та розвивавальні іграшки. Вони розважальні й навчальні одночасно. У цьому їх плюс. А ще вони дуже доступні за ціною — приблизно від 150 до 550 грн.

Такі ігри розвивають дрібну моторику, логіку, пам'ять, зосередженість, увагу, силу волі, зміцнюють командний дух, розширюють словниковий запас і вчать правильно висловлювати думки.

Є набори для малюків від 2-х років, школярів і навіть для тата з мамою, охочих відпочити після трудового дня.

Читати — прекрасно, але розвивати дитину можна не тільки за допомогою книг. Як добре, що в наш час є способи розширювати кругозір дітей різними способами. А головне, що й дітям цікаво й весело, і батьки щасливі.

Надрукувати
мітки:
коментарів
09 липня 2020
17 червня 2020
25 травня 2020
21 травня 2020
15 травня 2020
02 травня 2020
30 квітня 2020
25 квітня 2020
23 квітня 2020
21 квітня 2020
16 квітня 2020
15 квітня 2020
12 квітня 2020
11 квітня 2020