Поділитись:

Хто і скільки на Волині витратить на прибирання вулиць

Вівторок, 14 січня 2020, 08:16

Волинські міста на початку 2020 року оголосили відкриті торги на послуги з утримування вулиць і газонів у належному стані.

До прикладу, селище Благодатне на послуги з очищення покриття вулиць від пилу, сміття, ґрунтових та інших наносів, а також на догляд за газонами уподовж року готове спрямувати 550 тисяч гривень.Тендер оголосила Благодатна селищна рада. Пропозиції прийматимуть до 19 січня, а аукціон, своєю чергою, має розпочатися 20 січня, – пише ІА "Волинські Новини". 

Йдеться, зокрема, про щоденне очищення урн від сміття, прибирання неорганічного сміття, утилізацію та захоронення сміття, а також про прибирання пилу, листя, гілок, трави, очищення електроопор, зупинок транспорту, підмітання, очищення вулиць від снігу, посипання тротуарів і проїжджої частини пісково-соляною сумішшю в зимовий період, косіння газонів тощо.

Термін виконання робіт – травень-грудень поточного року.

У Рожищі на прибирання і підмітання вулиць цього року готові витратити 1,247 мільйона гривень. Відкриті торги вже оголосила Рожищенська міська рада. Тендерні пропозиції прийматимуть до 19 січня, а аукціон має розпочатися 20 січня.

Технічні вимоги до учасників торгів передбачають санітарне прибирання проїжджої частини, тротуарів, площ Незалежності, Богдана Хмельницького та вивіз сміття з урн міста упродовж року з вивезенням зметів і сміття на полігон твердих побутових відходів у селі Брище Луцького району. Також серед вимог – наявність спеціалізованої техніки та персоналу відповідної кваліфікації, чітке дотримання режимів і графіків прибирання, забезпечення належного санітарного стану на територіях, дотримання природоохоронного та санітарного законодавства.

Схожу суму – 1,297 мільйона гривень – на прибирання вулиць планують витратити в Ківерцях. Тендер для пошуку виконавця робіт оголосив відділ капітального ремонту, комунального господарства та майна Ківерцівської міської ради. Пропозиції від учасників прийматимуть до 19 січня, а наступного дня має розпочатися аукціон. Йдеться про своєчасне та якісне прибирання проїжджої частини, тротуарів, газонів вулиць протягом року. Окрім того, переможець торгів повинен забезпечувати щоденне утримання обєктів благоустрою в належному санітарному стані, зокрема прибирати випадкове сміття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
12:00
21 вересня 2020
10:16
20 вересня 2020